Strategis logo

 • Poszerz z nami swoje perspektywy!

  Możliwość korzystania ze środków unijnych to nie tylko ogromna szansa na pozyskanie dodatkowego finansowania, ale przede wszystkim na poszerzenie perspektyw dotyczących rozwoju oraz poprawy konkurencyjności firmy.

  więcej...

 • W gronie najlepszych firm doradczych

  Wg rankingu miesięcznika „Fundusze Europejskie” znajdujemy się w czołówce najbardziej skutecznych polskich firm doradczych pozyskujących środki na innowacyjne inwestycje, na równi z takimi liderami światowymi jak np. firma konsultingowa Ernst & Young. *)

  więcej...

 • Sięgnij po dotacje na e-biznes

  Masz pomysł na portal społecznościowy, nową usługę świadczoną przez Internet, zamierzasz wdrożyć w swojej firmie nowe rozwiązania z dziedziny e-biznesu? Sięgnij po unijne dotacje z Programu Innowacyjna Gospodarka.

  więcej...

 • Poznaj 7 Cudów Funduszy Europejskich

  Nasi eksperci realizują dla Ministerstwa Rozwoju Regionalnego konkurs na najciekawsze atrakcje turystyczne, które powstały dzięki Funduszom Europejskim.

  więcej...

 • Do 2 mln złotych dotacji na wspólne prowadzenie biznesu przez Internet

   

  Współpracujesz lub chcesz rozpocząć współpracę ze swoimi partnerami biznesowymi w oparciu o rozwiązania elektroniczne, zautomatyzować komunikację handlową oraz koordynację działań pomiędzy przedsiębiorstwami? 
  Sięgnij po dotacją na projekt B2B!


  więcej...

Polska Pięknieje

Fundusze Europejskie w rozwoju turystyki

Nasi eksperci są współtwórcami koncepcji ogólnopolskiej kampanii promocyjnej "Polska Pięknieje", którą wraz z partnerami realizujemy na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

W ramach tej zintegrowanej i kompleksowej kampanii realizowane są różnorodne przedsięwzięcia takie jak: wydawnictwa w formie przewodników, albumów, biuletynów; coroczny konkurs dla najlepszych projektów turystycznych wraz z uroczystą galą wręczenia nagród Ministra Rozwoju Regionalnego, filmy promocyjne i programy telewizyjne, konferencje, seminaria i warsztaty; multimedialna wystawa.

„Polska Pięknieje” w liczbach:  

 • 140 000 egzemplarzy wyniósł nakład przewodnika „Polska Pięknieje” opisującego najciekawsze atrakcje turystyczne w Polsce współfinansowane ze środków UE, który ukazał się wiosną 2008 roku jako dodatek do tygodnika „Przekrój”,

Okładka polska pięknieje
Okładka przewodnika "Polska Pięknieje"  - dodatku do "Przekroju"

Okładka biuletynu

Okładka biuletynu

Okładki biuletynu „Polska Pięknieje – wiedza czyni cuda"

 

 • Ponad 700 specjalistów branży turystycznej wzięło udział w ogólnopolskim cyklu konferencji i warsztatów pt. „Polska Pięknieje – wiedza czyni cuda”; przy realizacji tego wydarzenia nasi eksperci współpracowali z Urzędami Marszałkowskimi w 7 województwach Polski oraz redakcjami najbardziej poczytnych regionalnych dzienników,

Konferencja "Polska pięknieje" - zdjęcie

Konferencja "Polska pięknieje" - zdjęcie

Konferencja „Polska Pięknieje – wiedza czyni cuda” w Katowicach, fot. Wojciech Trzcionka/Agencja Presso

 

 • Już po raz trzeci w Warszawie odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród w ogólnopolskim konkursie „Polska Pięknieje – 7 cudów Europejskich Funduszy”, impreza odbywa się co roku w Warszawie w ramach Forum Funduszy Europejskich, o nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego walczyło jak dotąd w 3 edycjach konkursu ponad 700 projektów turystycznych, imprezę prowadzą takie osobistości świata mediów i turystyki jak: Beata Pawlikowska (National Geographic), Tomasz Zubilewicz (TVN),

Konferencja "Polska pięknieje" - zdjęcie

Uroczysta Gala wręczenia nagród w II edycji konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”: Minister Elżbieta Bieńkowska, Tomasz Zubilewicz, fot. Wojciech Trzcionka/Agencja Presso

Konferencja "Polska pięknieje" - zdjęcie

Multimedialna wystawa „Polska Pięknieje” na Zamku Królewskim w Warszawie, fot. Wojciech Trzcionka/Agencja Presso

 

 • 7 Cudów Funduszy Europejskich, czyli najlepszych atrakcji turystycznych współfinansowanych z funduszy UE odwiedził Vito Casetti z ekipą Dzień Dobry TVN, relacje z podróży emitowała stacja TVN latem 2008 roku,

 

 • Kilkanaście tysięcy osób obejrzało multimedialną wystawę konkursową „Polska Pięknieje”, która prezentowana była m.in. na Zamku Królewskim w Warszawie, w nowym terminalu lotniska im. F.Chopina w Warszawie oraz w Komitecie Regionów w Brukseli, gdzie jej uroczystego otwarcia dokonała Minister Rozwoju Regionalnego Elżbieta Bieńkowska oraz komisarz Danuta Huebner.

Multimedialna wystawa

Multimedialna wystawa

Multimedialna wystawa „Polska Pięknieje” na lotnisku im. F.Chopina w Warszawie, fot. MRR

Dane kontaktowe:

Strategis Sp. j.
ul. Astrów 6
43-300 Bielsko-Biała
tel./faks (33) 498 66 06
e-mail: biuro@strategis.pl

Copyright © 2010 Strategis. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Lizard Media