Strategis logo

 • Poszerz z nami swoje perspektywy!

  Możliwość korzystania ze środków unijnych to nie tylko ogromna szansa na pozyskanie dodatkowego finansowania, ale przede wszystkim na poszerzenie perspektyw dotyczących rozwoju oraz poprawy konkurencyjności firmy.

  więcej...

 • W gronie najlepszych firm doradczych

  Wg rankingu miesięcznika „Fundusze Europejskie” znajdujemy się w czołówce najbardziej skutecznych polskich firm doradczych pozyskujących środki na innowacyjne inwestycje, na równi z takimi liderami światowymi jak np. firma konsultingowa Ernst & Young. *)

  więcej...

 • Sięgnij po dotacje na e-biznes

  Masz pomysł na portal społecznościowy, nową usługę świadczoną przez Internet, zamierzasz wdrożyć w swojej firmie nowe rozwiązania z dziedziny e-biznesu? Sięgnij po unijne dotacje z Programu Innowacyjna Gospodarka.

  więcej...

 • Poznaj 7 Cudów Funduszy Europejskich

  Nasi eksperci realizują dla Ministerstwa Rozwoju Regionalnego konkurs na najciekawsze atrakcje turystyczne, które powstały dzięki Funduszom Europejskim.

  więcej...

 • Do 2 mln złotych dotacji na wspólne prowadzenie biznesu przez Internet

   

  Współpracujesz lub chcesz rozpocząć współpracę ze swoimi partnerami biznesowymi w oparciu o rozwiązania elektroniczne, zautomatyzować komunikację handlową oraz koordynację działań pomiędzy przedsiębiorstwami? 
  Sięgnij po dotacją na projekt B2B!


  więcej...

O nas

Strategis to firma konsultingowa działająca na rynku od 2004 roku, oferująca usługi doradztwa europejskiego, finansowego oraz business consulting. Nasza specjalność to doradztwo dla małych i średnich firm w zakresie rozwoju projektów innowacyjnych, e-biznesowych i wdrażania nowych technologii, ze szczególnym naciskiem na pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji. Wg rankingu magazynu Fundusze Europejskie należymy do czołówki najbardziej skutecznych polskich firm doradczych pozyskujących dotacje na innowacje.


Zdobyliśmy także zaufanie instytucji rządowych, takich jak Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości czy Instytut Wzornictwa Przemysłowego realizując na ich zlecenie ogólnopolskie kampanie promocyjne, szkolenia i konferencje upowszechniające wiedzę o Funduszach Europejskich, przedsiębiorczości i innowacyjności.

Dane kontaktowe:

Strategis Sp. j.
ul. Astrów 6
43-300 Bielsko-Biała
tel./faks (33) 498 66 06
e-mail: biuro@strategis.pl

Copyright © 2010 Strategis. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Lizard Media