Strategis logo

 • Poszerz z nami swoje perspektywy!

  Możliwość korzystania ze środków unijnych to nie tylko ogromna szansa na pozyskanie dodatkowego finansowania, ale przede wszystkim na poszerzenie perspektyw dotyczących rozwoju oraz poprawy konkurencyjności firmy.

  więcej...

 • W gronie najlepszych firm doradczych

  Wg rankingu miesięcznika „Fundusze Europejskie” znajdujemy się w czołówce najbardziej skutecznych polskich firm doradczych pozyskujących środki na innowacyjne inwestycje, na równi z takimi liderami światowymi jak np. firma konsultingowa Ernst & Young. *)

  więcej...

 • Sięgnij po dotacje na e-biznes

  Masz pomysł na portal społecznościowy, nową usługę świadczoną przez Internet, zamierzasz wdrożyć w swojej firmie nowe rozwiązania z dziedziny e-biznesu? Sięgnij po unijne dotacje z Programu Innowacyjna Gospodarka.

  więcej...

 • Poznaj 7 Cudów Funduszy Europejskich

  Nasi eksperci realizują dla Ministerstwa Rozwoju Regionalnego konkurs na najciekawsze atrakcje turystyczne, które powstały dzięki Funduszom Europejskim.

  więcej...

 • Do 2 mln złotych dotacji na wspólne prowadzenie biznesu przez Internet

   

  Współpracujesz lub chcesz rozpocząć współpracę ze swoimi partnerami biznesowymi w oparciu o rozwiązania elektroniczne, zautomatyzować komunikację handlową oraz koordynację działań pomiędzy przedsiębiorstwami? 
  Sięgnij po dotacją na projekt B2B!


  więcej...

Fundusze europejskie

Skuteczne doradztwo w pozyskiwaniu unijnych dotacji. Doradzamy firmom i instytucjom z całej Polski w procesie pozyskiwania dotacji.

Doradzamy firmom i instytucjom w procesie pozyskiwania dotacji na nowe inwestycje i projekty rozwojowe. Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi konsultingowe od audytu możliwości pozyskania dotacji, poprzez opracowanie biznes-planu/studium wykonalności, wniosku i dokumentacji aplikacyjnej, po nadzór nad realizacją projektu, skuteczne jego rozliczenie i wypłatę dofinansowania.

Wyróżnia nas skuteczność:

 • w 2009 roku eksperci Strategis pozyskali dla swoich klientów blisko 10 mln złotych bezzwrotnych dotacji unijnych;
 • wg rankingu miesięcznika „Fundusze Europejskie” znajdujemy się w czołówce najbardziej skutecznych polskich firm doradczych pozyskujących środki na innowacyjne inwestycje, na równi z takimi liderami światowymi jak np. firma konsultingowa Ernst & Young; *)
 • w 2009 roku na innowacyjne inwestycje w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych 100% opracowanych przez naszych ekspertów  wniosków otrzymało dofinansowanie, z kolei w dziedzinie e-biznesu uzyskaliśmy blisko 90-procentową skuteczność (podczas, gdy globalnie szacuje się, że w latach 2007-2009 przeciętny wskaźnik ilości wszystkich składanych wniosków do ilości przyznawanych dotacji wynosi ok. 10%);
 • nasi klienci otrzymali wsparcie unijne w wysokości 50-85% kosztów inwestycji obejmujących np. zakup maszyn i urządzeń, linii produkcyjnych, sprzętu komputerowego, oprogramowania, nowych technologii, analiz i ekspertyz, wynagrodzeń pracowników, inwestycji budowlanych;
 • dokonujemy rzetelnej selekcji i oceny zgłaszanych przez klientów projektów, doradzamy na etapie tworzenia biznes-planów przedsięwzięć i ich zgodności z preferencjami unijnymi, aby zmaksymalizować szanse na uzyskanie dotacji;
 • nadzorujemy cały proces pozyskiwania dotacji, wspierając klientów nie tylko na etapie przyznania dotacji, ale także ich poprawnego rozliczenia i rzeczywistej wypłaty środków;
 • pracujemy na zasadach „success-fee”, co oznacza, że większość naszego wynagrodzenia płatna jest po otrzymaniu przez klienta pozytywnej decyzji o zatwierdzeniu wniosku do dofinansowania.

Nasze usługi obejmują:

 • analizę możliwości uzyskania dotacji
 • przygotowanie studium wykonalności / biznes-planu
 • opracowanie wniosku i niezbędnej dokumentacji aplikacyjnej
 • opracowanie budżetu przedsięwzięcia i montażu finansowego
 • analizę ekonomiczno-finansową
 • pomoc w uzyskaniu kredytu na współfinansowanie inwestycji
 • nadzór nad poprawną realizacją projektu (przygotowanie raportów, wniosku o płatność, promocja projektu)

JEŚLI TWOJA FIRMA JEST ZAINTERESOWANA POZYSKANIEM WSPARCIA Z UNII EUROPEJSKIEJ, SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DORADCĄ, KTÓRY PRZEDSTAWI CI WSZYSTKIE MOŻLIWOŚCI OTRZYMANIA DOTACJI. WYPEŁNIJ FORMULARZ, KTÓRY POZWOLI NAM UDZIELIĆ PRECYZYJNEJ I SZYBKIEJ ODPOWIEDZI NA ZADANE PYTANIE DOTYCZĄCE MOŻLIWOŚCI POZYSKANIA DOTACJI DLA TWOJEJ FIRMY. 

Kontakt:

Dział Funduszy Europejskich
Aleksandra Sawczuk - kierownik
e-mail: aleksandra.sawczuk@strategis.pl
tel.kom. 698 952 209

 

*) Ranking Firm Doradczych 2009, magazyn „Fundusze Europejskie”,  luty 2010.
 

Dane kontaktowe:

Strategis Sp. j.
ul. Astrów 6
43-300 Bielsko-Biała
tel./faks (33) 498 66 06
e-mail: biuro@strategis.pl

Copyright © 2010 Strategis. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Lizard Media