Strategis logo

 • Poszerz z nami swoje perspektywy!

  Możliwość korzystania ze środków unijnych to nie tylko ogromna szansa na pozyskanie dodatkowego finansowania, ale przede wszystkim na poszerzenie perspektyw dotyczących rozwoju oraz poprawy konkurencyjności firmy.

  więcej...

 • W gronie najlepszych firm doradczych

  Wg rankingu miesięcznika „Fundusze Europejskie” znajdujemy się w czołówce najbardziej skutecznych polskich firm doradczych pozyskujących środki na innowacyjne inwestycje, na równi z takimi liderami światowymi jak np. firma konsultingowa Ernst & Young. *)

  więcej...

 • Sięgnij po dotacje na e-biznes

  Masz pomysł na portal społecznościowy, nową usługę świadczoną przez Internet, zamierzasz wdrożyć w swojej firmie nowe rozwiązania z dziedziny e-biznesu? Sięgnij po unijne dotacje z Programu Innowacyjna Gospodarka.

  więcej...

 • Poznaj 7 Cudów Funduszy Europejskich

  Nasi eksperci realizują dla Ministerstwa Rozwoju Regionalnego konkurs na najciekawsze atrakcje turystyczne, które powstały dzięki Funduszom Europejskim.

  więcej...

 • Do 2 mln złotych dotacji na wspólne prowadzenie biznesu przez Internet

   

  Współpracujesz lub chcesz rozpocząć współpracę ze swoimi partnerami biznesowymi w oparciu o rozwiązania elektroniczne, zautomatyzować komunikację handlową oraz koordynację działań pomiędzy przedsiębiorstwami? 
  Sięgnij po dotacją na projekt B2B!


  więcej...

Consulting

Indywidualne rozwiązania dla biznesu i sektora publicznego. Dostosowujemy rozwiązania do unikalnych potrzeb Klientów z sektora prywatnego i publicznego.

Indywidualnie dostosowujemy rozwiązania do unikalnych potrzeb Klientów z sektora prywatnego i publicznego. Oferujemy szeroką gamę usług doradczych od analiz rynku po strategie rozwojowe, od ekspertyz branżowych po zarządzanie wdrożeniami i innowacjami. Opracowujemy biznesplany i studia wykonalności, oparte na zarysach strategii rozwoju firmy. Tworzymy także i opiniujemy strategie rozwoju nowych produktów, w szczególności w dziedzinie turystyki, nowych technologii i e-biznesu. Realizując projekty doradcze współpracujemy z licznymi ekspertami z Polski i zagranicy w dziedzinie marketingu, nowych mediów, innowacji, e-biznesu, turystyki. Na rynku usług consultingowych wyróżnia nas otwartość i elastyczność oraz doskonałe umiejętności obserwacji trendów rynkowych.

Nasze usługi obejmują:

 •  opracowanie indywidualnych strategii rozwoju
 •  opracowanie strategii marketingowych dla podmiotów prywatnych i publicznych,  produktów i usług
 •  doradztwo w zakresie budowania wizerunku
 •  analizy i badanie rynku
 •  opracowanie biznes-planów przedsięwzięć gospodarczych

Kontakt:

Dział Consultingu
Iwona Gach - kierownik
e-mail: iwona.gach@strategis.pl
tel. kom. 0668-114406

Dane kontaktowe:

Strategis Sp. j.
ul. Astrów 6
43-300 Bielsko-Biała
tel./faks (33) 498 66 06
e-mail: biuro@strategis.pl

Copyright © 2010 Strategis. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Lizard Media